18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини мiста

Вікторія Олійник потрапила до прямих ефірів «Голосу країни»

Учора на телеканалі «1+1» відбувся 10 випуск шоу «Голос країни-9». Після запеклих вокальних боїв учасники команд зіркових тренерів зійшлися в так званих нокаутах і поборолися за місця в прямих ефірах. Цю маленьку перемогу здобула і співачка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник, повідомляє  міська рада.

Дівчина остання з команди Монатіка вийшла на сцену. Її зоряний тренер не зміг знайти в собі сили і не взяти в прямі ефіри її або Аліну Підлужну, яка сиділа на четвертому кріслі. Тому він попросив продюсерів змінити правила проекту. Тож Вікторія Олійник продовжує боротьбу в шоу «Голос країни-9» і далі тішитиме своїх фанів новими піснями. 
Нагадаємо: дівчині - 19 років. У майбутньому хоче привезти в Україну «Євробачення». Коли в пісенному конкурсі перемогла Джамала, Вікторія подумала: «Вау, я теж хочу!» Ще більше її надихнула переможниця «Євробачення-2018» Нетта. Тому почала шлях на «Голосі» з хіта своєї улюблениці.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина