18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини мiста

«Ми підписали сім угод», - Михайло Сімашкевич про поїздку до Франції

Увесь минулий тиждень міський голова Кам’янця-Подільського перебував із робочим візитом у самому центрі Франції – Парижі. Разом із колегами – директором департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майєю Гурською і представниками групи компаній «Нова будова» - Михайло Сімашкевич презентував інвестиційну та туристичну привабливість Кам’янця французьким інвесторам. Було почуто не лише зацікавленість з їхнього боку нашим містом, але й підписано сім міжнародних угод, пише сайт  міської ради.

Далі - ключові моменти поїздки від міського голови:  
- Діалог з інвесторами було проведено на досить серйозному рівні. Їх зацікавили всі презентаційні матеріали, які ми привезли з собою. І не лише про туристичний потенціал нашого міста, але й інвестиційну привабливість у всіх сферах діяльності. 
- Спілкувалися з сімома президентами інвестиційних фондів Франції. Одна з них – президент групи компаній "Advent" - спеціально прилетіла з Лондона до Парижа, щоб зустрітися з нами. Ще один наш співрозмовник - в минулому Прем’єр-міністр Франції.
- Пjїздка була надзвичайно продуктивною. Переговори пройшли за щільним і чітким графіком із кожним представником окремо.
- З Франції ми привезли сім угод. Із трьома президентами є домовленість про приїзд до Кам’янця-Подільського влітку для проведення аудиту наших можливостей і підготовки проектних розрахунків. Першим, ким зацікавилися інвестори, стала група компаній «Нова будова».
- Уперше, напевно, відчув таку повагу до нашої держави і міста зокрема.
- Робота продовжуватиметься. Працюватимемо над тим, щоб презентувати місто на Міжнародному туристичному салоні, в якому зазвичай беруть участь всі країни світу. Є попередні домовленості і про нашу участь в березні 2020 року.
- Ще раз переконалися в тому, що без розвитку інвестиційних і грантових програм жодне місто України не має перспектив економічного розвитку. У нас є для цього всі умови.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина