22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

У Хмельницькому презентували виставку картин старовинного Кам’янця

Автором представленої колекції є художник із Кам’янця-Подільського Микола Панасюк, пише "Є".

В обласному центрі відкрили нову мистецьку виставку живопису та графіки. Вчора у музеї історії міста Хмельницький презентували «Кам’янецькі чари» відомого митця, члена Національної спілки художників Миколи Панасюка.

До експозиції увійшло 37 робіт різних років, виконаних у техніках: олівець, олія, акрил, гуаш, акварель та графіка. На більшості презентованих картин художника зображена архітектура та природа старовинного Кам’янця, але також є твори мистецтва, на яких відтворені видатні пам’ятки з інших куточків України. Крім того, глядачам пропонують переглянути філософське осмислення Миколою Панасюком Шевченкіани, сюжети українських народних пісень.

Як зазначив під час відкриття виставки колега автора, художник Яків Павлович, у кожній роботі Миколи Панасюка видно, що він дійсно закоханий в Кам’янець-Подільський. «Він це місто показує дуже своєрідно, кожна робота по Кам’янцю ніби сяє світлом. Саме так він ставиться до свого рідного міста. Насправді він, як художник, робить надзвичайно цікаву роботу, а для цього треба все своє єство віддавати праці», - зазначив Яків Мар’янович.

Переглянути виставку живопису та графіки Миколи Панасюка під назвою «Кам’янецькі чари» можна у музеї історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30).

Краєвиди Кам'янця-Подільського зображені на картинах автора у різних техніках.

Є роботи, присвячені темі українського фольклору.

Серед презентованих робіт є також малюнок Хотинської фортеці.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина