19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини мiста

Провайдерам змінять тариф і маркуватимуть кабель

У міськраді обговорили тариф за доступ до опор мереж вуличного освітлення, якими зокрема користуються Інтернет-провайдери. Представники останніх були присутніми на громадських слуханнях 11 березня, передає міська рада.

Упродовж двох років користувачі сплачували 7,5 грн ( в тому числі й ПДВ) в місяць за доступ до однієї опори, і ця сума є однією з найнижчих, порівняно з іншими містами. Зі слів директора департаменту ЖКГ Олександра Бабчинського, Кам’янець досить продуктивно використав ці кошти. Адже вдалося  розвинути мережу відеоспостереження, реалізуючи проект «Безпечне місто». В його рамках по місту встановлено 23 камери відеонагляду.
Наразі ж департамент переглянув тариф, провівши розрахунок вартості доступу до однієї мережі. Визначена приблизна ціна - 15 грн. Однак вона буде ще обговорюватися робочою групою впродовж тижня, а тоді чекатиме рішення виконавчого комітету.
Крім того, під час обговорень була озвучена пропозиція провести інвентаризацію і маркування мереж певним кольором. Це дасть можливість уникнути хаотичної кабельної павутини по місту та розрізняти, якому провайдеру належить той чи інший кабель. 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина