21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

Обіцяв підвезти, а, натомість, пограбував: кам'янецький суд призначив покарання 38-річному водію

Чоловік тричі судимий.

У Кам’янці-Подільському засудили водія, що пограбував свою попутницю. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, події мали місце влітку минулого року, коли тричі судимий 38-річний чоловік повертався на своєму автомобілі з Хмельницького додому, пише "Є".

«Біля села Солобківці Ярмолинецького району чоловік підібрав жінку, котра попросила підвезти до Дунаєвець. За її словами, під час розмови водій спитав, чи вона не боїться, бува, їздити попутнім транспортом і, отримавши негативну відповідь, збільшив швидкість, звернув з дороги і почав вимагати у неї гроші. Мовляв, зараз навчить як їздити «попутками» і не боятися», - кажуть у суді.

Додають, що жінка віддала йому 500 гривень, та обшукавши її гаманець, обвинувачений забрав ще 50 доларів і 100 гривень. Відібрав у неї і мобільний телефон, щоправда, від’їхавши, лишив його неподалік обабіч дороги.

При призначенні покарання суд, зокрема, врахував, що обвинувачений добровільно відшкодував потерпілій завдану шкоду, має позитивні характеристики, троє малих дітей та хвору матір, тому знайшов за можливе призначити покарання в мінімальних межах санкції вчиненого злочину. Жителя села Довжок Кам’янець-Подільського району визнали винним в грабежі, вчиненому повторно і призначили 4 роками ув’язнення.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина