21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.40 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

Три школи з Хмельниччини перемогли у конкурсі на проведення «Дня без відходів»

Конкурс «Zero Waste Day» проводив Фонд братів Кличків, передає "Є".

Кращими із нашої області стали Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені А.М.Трояна, Летичівський навчально-виховний комплекс №2 та Хмельницький ліцей №17. Загалом же переможців обирали серед 1098 поданих анкет. Організатори обрали переможну сотню, серед яких і три школи з Хмельниччини.

Як повідомляють у фонді Кличків, в рамках проекту команда, яка складається з директора, вчителя та трьох дітей, пройде тренінг із побудови команди, спланує власний проект та познайомиться з еко-активістами і лідерами думок. Усе це заради того, щоб запровадити культуру сортування відходів у своїх школах та у громадах в цілому.

"Проект Zero Waste School має на меті навчити школярів та вчителів, через неформальне навчання, впроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади", - зазначають організатори.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина