22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському світлофори працюватимуть у режимі "нон-стоп"

В місті намагаються зменшити кількість ДТП, передає  сайт Є.

Від  7 березня, у Кам'янці-Подільському світлофори в межах міста працюватимуть у режимі «нон-стоп». За словами заступника Кам'янець-Подільського міського голови Сергія Бабія, таким чином хочуть зменшити аварійність на дорогах.

«На засідання виконавчого комітету прийняли рішення про те, що світлофори міста працюватимуть як вдень, так і вночі. Тим самим хочемо підвищити безпеку пішоходів у нічну пору. Затрат на утримання світлофорів не збільшаться, оскільки вони вночі й так просто миготіли одним кольором», - каже Сергій Віталійович.

За його словами, Кам'янець-Подільський місяць тому прийняв програму «Стратегія нульової смертності». Згідно із проектом, місто запланувало ряд заході до 2025 року, які допоможуть досягти нульової смертності на дорогах міста. Цілодобова робота світлофорів у нічну пору – один із запланованих заходів цієї стратегії.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина