19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини мiста

“Мать Рассєя”: у Кам’янці-Подільському видали книгу КДБіста, у котрій прославляється анексія Росією Криму

У м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області під час російської агресії місцеве видавництво видало книгу офіцера КДБ, колишнього голови організації ветеранів СРСР Івана Кошелєва, в якій прославляється анексія Росією Криму.

Про це у соціальних мережах повідомив активіст Андрій Смолій, передає  інтерент-видання "Вголос".

“Поки Україна бореться з агресором, на місцях видається та розповсюджується сепаратистська література. Негативно вражений тим, які книжки друкуються та розповсюджуються в Кам’янці-Подільському. Місто-легенда. Місто української боротьби в часи Української Народної Республіки. У 2014-2015 роках, вже в часи збройної агресії РФ проти України, були видані ось така книга: “Щит і мечь родіни”, місцевого “кгбіста”, голови організації ветеранів СРСР (зрозуміло яких ветеранів) Івана Кошелєва”, — повідомив Андрій Смолій.

Активіст оприлюднив цитати з книги цього “військового”: “свою землю Расєя возвратила снова, к своей матері вернулась Кримская земля”.

“У книзі розміщені радянські символи, а сама книжка надрукована російською мовою. Цікаво, що ці книжки були широко презентовані серед бібліотек і шкіл міста. Не зрозуміло, що така література робить у комунальних закладах. Аналогічно не зрозуміло, чому відвертий московсько-совєцький агітпроп досі видається в Україні. Це в той час, коли ми боремося проти агресора, проти інформаційної війни, проти відвертих окупантів”, — наголосив активіст.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина