22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці нелегальний таксист заплатить штраф та «попрощається» з своїм автомобілем

А все через те, що перевізник надавав послуги без ліцензії, повідомляє "Є".

 

Працівники Укртрансбезпеки Хмельниччини виявили у Кам’янці-Подільському таксиста, який перевозив пасажирів на автомобілі «Daewoo», без одержання ліцензії на здійснення даного виду діяльності. За це на його був оформлений протокол за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене частиною 1 статті 164 Кодексу України про адмінправопорушення.

«Матеріали були передані до суду. Днями, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постановив визнати порушника винним та накласти на нього штраф в розмірі 34 тисяч гривень, з конфіскацією транспортного засобу. Також, постановлено стягнути з порушника на користь держави 382 гривень 40 копійок судового збору», - повідомили в Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області.

До речі, минулого року працівники Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області зафіксували 384 нелегальних перевізники, серед яких 260 - були таксистами.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина