20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

SARGOI: Вручення сертифікатів з Кембриджу у Кам'янці-Подільському

 26 лютого у Кам’янці-Подільському, в приміщенні конференц-залу готелю 7 Днів, відбулась зустріч кам’янчан з міжнародною спільнотою Sargoi.

ПРО СПІЛЬНОТУ SARGOI

SARGOI International Community – це англомовна спільнота 21 століття, яка будує міжнародну країну з якісною мовною освітою.

          У віці від 5​ ​до 16 років дитина відвідує англійську школу Speak & Go, яка є невід'ємною частиною англомовної спільноти SARGOI. В англомовному середовищі вона удосконалює англійську та вчиться мислити креативно, глобально та незалежно. Наймолодші мешканці SARGOI вчаться колаборативному навчанню, роботі в команді та виріш​е​нню щоденних задач за допомогою мовних програм як в Україні та і закордоном.

Мешканці SARGOI мають право отрим​​ати SARGOI Passport, який в свою чергу також має певні ​переваги та ​​привіл​е​ї - від відвідування додаткових тематичних заходів та івентів до допомоги/супров​о​ду​ для ​навчання закордоном. Власники паспорту не залишаючи міста можуть потрапити в англомовний світ,​ заощаджують час та кошти на подорожі, а також ретельно готуються до реального досвіду закордоном, тому що мовні програми мають на меті створити ​​реальний контекст для використання англійської мови.

По закінченню  рівня кожна вікова категорія мешканців SARGOI має можливість отримати сертифікат міжнародного зразка.

Cпільнота  викладачів-освітнян розділяє такі цінності підходу до навчання, де центром уваги є студент, а не викладач (student-centered approach). Вони спонукають до колаборативного навчання, де ​​​ для досягнення результату ​​важливим​и стратегіями​ є ​обмін досвід​ом​ та сумісна /командна робота​.

Згідно з вимогами SARGOI, всі викладачі мають міжнародні кваліфікації та регулярно здобувають міжнародний досвід під час освітніх програм SARGOI закордоном. У всіх представництвах SARGOI ​заохочується підхід ​до ​сумісного навчання та розвитку (co-learning and co-development).

Засновником і генеральним директором спільноти являється Анастасія Рибак, уродженка міста Кам’янець-Подільський.

На сьогодні в Україні обмежена кількість центрів з вивчення англійської мови мають офіційний статус Cambridge English Exam Preparation Centre. SARGOI, International Community офіційно став одним з них!

Тут Ви зможете отримати швидку і ефективну підготовку до будь-якого іспиту Cambridge English. 

Кожен іспит розроблений для різних рівнів знань по системі Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR).

Для кого це корисно:

·         менеджерам середньої ланки;

·         топ менеджерам;

·         викладачам англійської мови;

·         студентам та школярам;

·         туристам, які подорожують;

·         всім, хто хоче перевірити та підтвердити свій рівень англійської мови;

·         всім, кому потрібен сертифікат про рівень англійської мови.

Зустріч кам’янчан із спільнотою Sargoi

Під час зустрічі, 26 лютого, кам‘янчани, преса та представники місцевої влади більше дізналися про концепцію і напрямки робити SARGOІ, перспективи після навчання в освітньому центрі та про нові перемоги, які спільноті приніс 2018-2019 рік.

Керівник SARGOI International Community у Кам’янці-Подільському Юлія Швидка представила команду викладачів:


«Як Ви знаєте, один в полі  не воїн. І я з радістю хочу представити колектив викладачів SARGOI, який налічує взагальному 38 членів команди, – оголосила керівник.

 - Ми всі працюємо на один результат, і будьте певні, так набагато ефективніше та легше – працювати у великій, гарній команді».


Команда викладачів SARGOI International Community у Кам’янці-Подільському: Юлія Швидка, Тетяна Маматова, Яна Медвецька, Яна Грушковська, Юлія Коханко, Юлія Сторожук та Інна Смотрова.

 

 Найбільша перемога для спільноти у Кам’янці-Подільському став той факт, що вперше у 2018 році діти, які готувалися до міжнародних іспитів склали їх успішно. Перша група, яка складала іспити в червні 2018 року їздила в Київ, у головне представництво SARGOI. А діти, які складали іспит 15 грудня (стартери – віком 9 років) не виїжджали з Кам’янця-Подільського – представники  Cambridge Assessment Centre

приїхали до них і на місці (територіально) приймали іспит.


«Наскільки швидкоплинний час. Якщо 15 років тому цей іспит можна було скласти лише у Великобританії, то сьогодні є можливість це зробити не виїжаючи з Кам’янця-Подільського», - розповіла на зустрічі Юлія Швидка.


 

Кам’янчани – першопрохідці, які у червні 2018 року наважилися здати міжнародний Кембриджський іспит:


«- Олександре, Ви переможець міської олімпіади з англійської мови. Чи допоміг Вам досвід у складанні Міжнародного іспиту виграти цю олімпіаду?

 

- Звісно допоміг. Коли ми готувалися до іспиту, то пройшли велику частину потрібного матеріалу. Саме це і допомогло мені стати переможцем, - розповідає учасник мовної програми.»


Наступна група кам’янчан, котрих надихнули результати першої четвірки і вони також вирішили скласти іспит:


«Дуже цікаво спостерігати за успіхами наших дітей. Особливо тих, котрі прийшли до нас молодшими школярами і за 4 роки досягли великого успіху. Це радує, це хвилює… І ми надзвичайно вдячні учасникам мовних програм та їхнім батькам за довіру до нас», - наголосила викладач SARGOI International Community у Кам’янці-Подільському Тетяна Маматова.


 

Наймолодші школяри, учасники мовних програм школи SARGOI, які наважилися скласти міжнародний іспит і склали його успішно:

 

SARGOI International Community  - одна з приватних шкіл в Україна ,яка отримала відзнаку Кембриджського університету за успішну підготовку кандидатів та викладачів до здачі міжнародних іспитів. Почесну відзнаку отримала засновник SARGOI, Анастасія Рибак, у Києві. Нагороду передали також до Кам’янця-Подільського, де вона була урочисто вручена керівнику місцевої спільноти – Юлії Швидкій, начальником управління освіти і науки Світланою Старченко. 

 


«Ця урочиста подія - велика честь для нас, - згадує Юлія Швидка, директор спільноти SARGOI в Кам’янці-Подільському, — там були сльози радості і посмішки, було багато слів подяки, які нам дарували діти і батьки. В такі митті стає так добре, хочеться ще більше творити та робити вклад в мовну освіту України.»«Мій син тут навчається з першого дня заснування школи у Кам’янці-Подільському. Спочатку це було Speak & Go, далі Sargoi.  Є така приказка: найкращі інвестиції – це наші діти. Тому я вважаю, що в наших дітей потрібно саме таким чином інвестувати, навчанням. І дякуючи цій школі, я бачу впевненість моєї дитині, креативне мислення. Мені дуже подобається, що саме у Кам’янці-Подільському, в Україні, моя дитина могла потрапити в англомовне середовище і вільно в ньому спілкуватися. Викладачі – просто молодці. Я дуже їм вдячна, - говорить Діана Прокопова, мати учасника, котрий успішно склав міжнародний іспит.»


 Автор: Юлія Мрачковська

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина