21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

Грант для студентів Кам'янця-Подільського для сплати навчання в 2019-2020 роках

 

Студентам Кам'янця-Подільського, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання, пропонують взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі, передає  Міська рада.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах для студентів очної та заочної форми навчання, контрактників та бюджетників.
Студенти, що навчаються за рахунок бюджету, можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад, іноземної мови, програмування, маркетингу тощо.
Участь у конкурсі безкоштовна.
Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 тис. грн.
Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:
•    https://creditpanda.com.ua/ua-scholarship/
•    https://turbozaim.com.ua/grant-ua/
•    https://loomhosts.com/uk/scholarship-ua/
Переглянути прес-конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q. Переглянути, як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг, можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/.   
Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оргкомітет проекту Scholarship в Україні

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина