22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини мiста

Розпочалося весняне прибирання міста.

За дорученням міського голови Михайла Сімашкевича кам’янецькі комунальники взялися за очищення доріг, тротуарів та зелених зон.

До квітня з вулиць міста заплановано вивезти щонайменше 1000 причепів сміття та залишків посипкового матеріалу, повідомляє сайт міської ради.

Наразі працівники КП «УК «Добробут», КП «Кам’янецький парк» вже провели первинне очищення доріг від бруду, прибрали тротуари й зелені зони частково в центрі міста, на Черемушках, мікрорайоні Жовтневому, селищі Смирнова, в Старому місті тощо.
Прибирання проведене й на Новопланівському й Замковому мостах, Троїцькій Площі, площах Польський ринок та Вірменський ринок. Також очищено від кореневої парослі зелену зону по проспекту Грушевського (Хмельницький напрямок). У результаті проведених санітарно-очисних робіт, до яких залучили 63 працівників, було вивезено 499 куб.м сміття. 
А з середини березня, при стабільній плюсовій температурі, комунальники будуть використовувати в роботі й спеціальну техніку - вакуумну підмітально-прибиральну машину «Глобус», поливомийну машину для миття доріг, а також установку високого тиску для миття мостів, тротуарів та інших об’єктів благоустрою.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина