19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини мiста

Сертифікати з Кембриджу та показники якісної мовної освіти кам‘янчан за допомогою SARGOI

Всі ми в пошуку кращого життя і перспектив. Чи готові ви працювати, щоб розвинути ті навички, які необхідні для нового етапу? 

 

Величезна кількість людей по всьому світу змінюють роботу, отримують підвищення, нову посаду і переїжджають в нову країну, вступають на навчання до коледжу чи університету, емігрують і подорожують. І більше мільйона людей здають кембридзькі іспити та тести, щоб втілити всі свої плани в життя. Англомовна спільнота 21 століття. Як у Кам’янці-Подільському будують міжнародну країну з якісною мовною освітою?

26 лютого в SARGOI Kamianets-Podilskyi відбулася урочиста подія, до якої долучилися кам‘янчани спільноти SARGOІ - святкування нових перемог, якій їм приніс 2018-2019 рік.

Адже їх діти привезли  додому міжнародні сертифікати із самого Кембриджу разом із показниками успішності, які відповідають всім європейським мовним стандартам. Серед гостей були також представники преси, місцевої влади, та начальник управління освіти і науки у Кам'янці-Подільському Світлана Старченко.


Вітаємо вас, любі! І пам’ятайте, що перемагає той, хто над собою працює, щодня розвиває необхідні навички та будує своє майбутнє вже сьогодні.

«Ця урочиста подія - велика честь для нас, - згадує Юлія Швидка, директор спільноти SARGOI в Кам'янці-Подільському, — там були сльози радості і посмішки, було багато слів подяки, які нам дарували діти і батьки. В такі митті стає так добре, хочеться ще більше творити та робити вклад в мовну освіту України.»


Під час події Юлія розповіла гостям, яких було понад 100 чоловік,  про головну концепцію SARGOI, про цінності, які їх об’єднують та чому вони називають себе міжнародною спільнотою.

Кам‘янчани дізналися про інтелектуальні змагання англійською Owlypia для найбільш прогресивних підлітків, які можуть долучитися до міжнародних змагань в університеті Кембридж та Гарвард, а також привітали перших переможців письмового батлу під загальною темою «Творчість та за її межами» (Creativity beyond the Borders). 

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина