Неділя, 23 лютого 2020
. 10 oC пасмурно

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини мiста

Відбулося спільне засідання художньої та архітектурно-містобудівної ради

Нагадаємо, що місяць тому з метою вивчення питань художньо-архітектурного розвитку міста і підготовки пропозицій для прийняття міською радою виконавчим комітетом  затверджено  положення художньої ради при департаменті містобудування та архітектури.

Першим питанням, яке сьогодні спільно розглянули дві ради, стала ескізна пропозиція створення і розміщення муралу на стіні по вул. Соборна на честь Симона Петлюри. Його ініціатором виступило міське товариство «Просвіта», яке нині спільно з міською радою працює над реалізацією проекту до 100-річчя Української Народної Республіки в Кам’янці-Подільському. Присутні порадили «Просвіті» пошукати інші місця для малюнку і винести нові пропозиції, оскільки, на їхню думку запропоноване місце в Європейському сквері не підходить для такого проекту.


Прозвучала інформація про завершення 5 березня прийому пропозицій для конкурсу на кращий ескізний проект Меморіалу Присязі на вірність Україні. Після цього планується повторно оголосити конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника борцям за Волю та Незалежність України.

Директор історичного музею-заповідника Олександр Заремба доповів членам художньої та архітектурно-містобудівної ради про стан проведення реставраційних робіт мурів Старої фортеці, обвал яких стався у лютому минулого року. За його словами, на сьогодні розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт, пройдено державну експертизу і отримано необхідні погодження він Міністерства культури. Наступний крок – запуск процедури проведення тендеру.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина