20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

Кам'янець-Подільський як молодіжна столиця 2019 року проведе понад сорок культурних й освітніх заходів

Про це повідомила делегація з Кам’янця-Подільського під час прес-конференції у Кабінеті міністрів України 26 лютого, передає сайт  міської ради.

"Протягом року буде відбуватися більше чотирьох десятків заходів в рамках статусу Молодіжної столиці. Також ми сьогодні презентуємо паспорт громадянина молодіжної столиці, в якому всі ці заходи описані", - повідомили кам’янчани.
Перший паспорт громадянина молодіжної столиці вручили міністру молоді та спорту Ігорю Жданову.
Найактивнішим учасникам заходів молодіжної столиці міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич подарує один політ на кулі, одну екскурсію по Дністру на яхті, одну екскурсію на квадроциклах Кам'янець-Подільським районом та 10 заохочувальних подарунків - "вікенди в Кам'янці-Подільському".
Нагадаємо, що в 2017 році Міністерство молоді та спорту України спільно з Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України ініціювали проведення в Україні національного конкурсу "Молодіжна столиця України". Зазначений конкурс є щорічним та проводиться з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Першим переможцем конкурсу було місто Львів.
У 2018 році в конкурсі взяло участь 41 місто з 22 регіонів України, 10 із яких було обрано до фінального етапу відбору. За результатами конкурсу, перемогу та статус Молодіжної столиці України 2019 року отримало місто Кам’янець-Подільський.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина