20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському зникла дитина. Її швидко знайшли

Хлопчик вирішив погратися з другом, передає "Є".

 

Вчора, 26 лютого, в Кам’янці-Подільському сталася, на перший погляд, надзвичайна подія. До поліції звернулась місцева жителька із повідомленням про те, що її 10-річний син вийшов зі школи та не повернувся додому.

«На розшук хлопчика негайно було орієнтовано увесь особовий склад відділу поліції. Протягом 30 хвилин поліцейські знайшли зниклу дитину на одній із вулиць міста та доставили додому, - повідомили в Кам'янець-Подільському відділі поліції. - Хлопчик розповів, що після занять пішов проводжати товариша додому та вони вирішили погратися на вулиці, однак матір про це не повідомив».

Правоохоронці ж звертаються до батьків, щоб ті пояснювали своїм дітям, що необхідно завжди повідомляти їм місце свого знаходження. «Якщо є можливість - забирайте дітей зі школи, пояснюйте дітям, що самостійно гуляти на вулиці у темно пору доби небезпечно», - зауважують у поліції. Та нагадують, що діти віком до 16 років після 22.00 години мають перебувати вдома, діти віком від 16 до 18 років після 23.00 години. У разі недотримання норм чинного законодавства батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у порядку статті 184 КУпАП.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина