22.07.2019
. 18 oC облачно

EUR 28.75/29.40 USD 25.75/26.15
ukenru

Новини мiста

Серед хмельничан поширюється черговий фейк – біля шкіл роздають психотропні речовини

Батьки учнів поширюють відповідну інформацію у месенджерах, пише  "Є".

 

«Шановні батьки! По місту група молодих людей роздає дітям Пепсі, Колу та сік (з психотропними препаратами)», - так розпочинається повідомлення, яке останніми днями поширюється у різних групах месенджерів серед хмельничан. Та, виявляється, подібне «гуляє» і в інших областях.

Так, до прикладу, вчора, 25 лютого, поліція Вінницької області оприлюднило звернення, в якому йдеться: «Жодної заяви до підрозділів поліції з цього приводу не надходило та потерпілих дітей немає. Прохання не поширювати недостовірну інформацію».

А що в Хмельницькому? «На щастя, у нас, станом на ранок 26 лютого, жодного подібного звернення від хмельничан не було, - каже начальник Хмельницького міського відділу поліції Валерій Онісьєв. – Повірте, якщо це було б правдою, ми вже б знали про це і як слід відреагували».

Звідки «ростуть ноги» таких повідомлень – не зрозуміло. Утім, це вже не перший випадок розповсюдження подібних фейків (неправдивої інформації). У жовтні 2017 року поширювалася інформація про появу нового наркотика - шипучих цукерок. Навіть були повідомлення, що в Хмельницькому одна дитина, яку пригостила невідома особа, потрапила до лікарні. Насправді, це все виявилося неправдою.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина