20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

На Кам’янеччині зафіксували два випадки сказу

Інфекцію виявили у собаки та лисиці.

На Кам’янеччині лише за січень цього року медики зареєстрували два лабораторно підтверджених випадки сказу, повідомляє "Є". Хворобу виявили у собаки з села Рогізна та лисиці у селі Супруньківці, повідомляють в Кам’янець-Подільському міськрайонному відділі ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». Кажуть, що така статистика насторожує, адже за увесь минулий рік в районі медиками лабораторно було підтверджено всього два випадки сказу.

Додають, що часто тварини, хворі на сказ, можуть нападати на людей. Загалом на Кам’янеччині за минулий рік допомогою після укусів тварин звернулося 226 жителів Кам’янеччини. Найбільше жителі району отримали травм від укусів собак та котів. Зареєстровано також 10 випадків укусів лисицями. Серед інших траплялися випадки укусів людей білками, їжаками та навіть мишами.

За необхідності травмованим призначають введення протирабічної сироватки.

Сказ - небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи та має летальний наслідок. Найчастіше сказ переносять тварини.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина