22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці-Подільському проведуть масштабне косплей-шоу

Захід відбудеться в рамках кінофестивалю «Бруківка».

В рамках третього Міжнародного кінофестивалю «Бруківка», що відбудеться в Кам’янці-Подільському у вересні вже друге відбудеться перший на Хмельниччині масштабний захід поціновувачів сучасної поп-культури - конкурс оригінальних костюмів, передає "Є".

У кількох номінаціях, учасники не лише покажуть оригінальні костюми, а й змагатимуться за грошові призи. Наразі оргкомітет уже розпочав прийом заявок на участь у косплей-шоу. Для подачі заявки необхідно авторизуватися на сайті та заповнити форму.

Організатори додають, що костюми мають відповідати образам конкретних персонажів із фільмів, серіалів, мультфільмів, аніме, книг, п’єс та відеоігор, для решти випадків передбачена категорія “Оригінальний костюм”.

Довідково: Косплей - «костюмована гра» - один із видів спектаклю, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина