20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

Монетизація пільг і субсидій: нюанси та зміни 2019 року

Монетизація – це безготівкова форма виплати субсидій. Її отримуватимуть ті, хто подав заяви на отримання пільг на житлово-комунальні послуги після першого січня 2019 року, повідомляє міська рада.

Про це сьогодні повідомила директор департаменту гуманітарної політики Людмила Позинюк: «Рахунки відкриватимуться в «Ощадбанках». Якщо в отримувачів субсидій після закінчення опалювального сезону залишатимуться зекономлені кошти, вони зможуть за потреби їх отримати».
Друга форма виплати субсидій – грошова, тобто «живими» коштами, - для тих, хто оформив і отримує субсидії з жовтня. Вони виплачуватимуться громадянам в березні за лютий. А саме – з 4 березня. Хто отримує субсидії і пенсії – за графіком отримання пенсій або на картку, або листоношою. Якщо заявник на субсидію є працюючою особою – тоді за грошима потрібно звертатися в «Ощадбанк» з 12 березня. Для цього потрібно взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код, жодних рахунків і карток не буде. 
Всю детальну інформацію, аби не формувати черг, можна буде дізнатися завдяки створеній гарячій лінії.
На сьогодні, за даними департаменту соціального захисту, в Кам’янці-Подільському кошти в «Ощадбанку» отримуватимуть 3233 особи, через Пенсійний фонд – 7015.
Однак наголошують: платити за лютий повинні всі стовідсотково! Якщо кам’янчани не оплатять житлово-комунальні послуги в березні - надання субсидій припиняється одразу. Після погашення боргу в місячний термін субсидія відновлюється, але в безготівковій формі. Якщо борг продовжуватиметься до квітня – надання пільги можливе лише через рік. 
Інформація для всіх: у травні кожен, хто отримує субсидію, повинен звернутися до департаменту соцзахисту і знову заповнити декларації та заяви за новими формами.
Крім того, з першого травня 2019 року розпочинається монетизація пільг. Їх отримувачі також мають прийти до вказаної структури, щоб вказати у заяві, яку саме вони хочуть мати пільгу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина