19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини мiста

Не надаєте щорічні відпустки у визначені законодавством терміни — порушуєте законодавство про працю

Відділ контролю за дотриманням законодавства про працю повідомляє, що щорічну відпустку надають працівникам тривалістю не менш 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який рахують з дня укладення трудового договору (ст. 75 КЗпП), повідомляє сайт  міської ради.

В перший рік роботи право на щорічну відпустку в працівника настає після 6 місяців безперервної роботи на підприємстві (ст. 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; далі — Закон про відпустки). При цьому заборонено: ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом 2 років підряд; ненадання їх протягом робочого року особам у віці до 18 років; ненадання їх протягом робочого року працівникам, які мають право на щорічну додаткову відпустку за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці або за особливий характер праці (ч. 5 ст. 11 Закону про відпустки).
Роботодавець зобов’язаний щорічно складати графік щорічних відпусток та погоджувати з працівником конкретний період надання відпусток. Якщо працівник без об’єктивних на то причин відмовляється використовувати надане йому Конституцією України та Законом про відпустки право на відпочинок — роботодавець повинен згідно з встановленим у графіку періодом відпустки без заяви працівника видати наказ про надання йому відпустки не пізніше, ніж за два тижні до дати її початку. Прийняття рішення про надання або ненадання щорічної відпустки - в компетенції роботодавця.

Мінсоцполітики (лист від 21.06.2012 № 207/13/116-12) зазначає, що ненадання щорічних відпусток у визначені законодавством терміни є серйозним порушенням законодавства про працю, за що роботодавець може бути притягнутий до адміністративної (ч.1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення) або кримінальної відповідальності (ст.172 Кримінального Кодексу України).
Також нагадуємо всім суб’єктам господарювання, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, проводиться в день звільнення. Такий порядок визначений статтею 116 Кодексу Законів про працю України. 
Днем звільнення вважається останній день роботи. У цей день працівникові має бути видана заробітна плата, включаючи оплату праці за останній день роботи, компенсація за невикористані дні відпустки.
Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
При наданні відпустки з наступним звільненням розрахунок з працівником повинен бути здійснений в останній день роботи перед відпусткою, хоча в трудовій книжці працівника як день звільнення буде зазначений останній день відпустки.
У разі несвоєчасної виплати належних звільненому працівникові сум роботодавець повинен виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Така відповідальність роботодавця встановлена статтею 117 КЗпП.
Відсутність коштів у роботодавця не виключає його вини в невиплаті належних працівникові коштів та не звільняє його від відповідальності.
Нетривалий час роботи працівника на підприємстві й незначна частка заборгованості підприємства перед працівником у виплаті заробітної плати також не є підставою для звільнення роботодавця від зазначеної відповідальності.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина