20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

До хмельницького СІЗО намагалися передати оселедці, нафаршировані... сотнями доларів

Їх вилучили.

 

Учора, 19 лютого, до державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» намагалися передати гроші, приховані у продуктах, повідомляє "Є".

Як зазначається в повідомленні установи на фейсбуці, під час огляду співробітниками установи вмісту посилки, що надійшла з Рівненщини на ім’я одного з ув’язнених, було виявлено та вилучено 200 грамів сухих дріжджів, навушники до мобільного телефону, срібний хрестик із ланцюжком... А ще - грошові кошти в сумі 2000 гривень та 500 доларів США, які знаходились в прихованому вигляді... в середині оселедців.

Зазначається, що за даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань). Відповідальність за яке передбачена у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина