20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

Легкоатлетка Марина Бех-Романчук підкорила Туреччину

У Стамбулі завершився чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. На ньому спортсмени з України виграли сім медалей – чотири золоті і три срібні. І одне «золото» на рахунку Марини Бех-Романчук – легкоатлетки, котра навчалася в Кам’янець-Подільському національному університеті імені І. Огієнка, повідомляє сайт міської ради.

Наша легкоатлетка в секторі стрибків у довжину виявилася сильнішою серед усіх учасниць. Стрибнувши у першій спробі на 6 метрів 49 сантиметрів, Марина гарантувала собі медаль. Утім, Бех-Романчук, яка в цьому сезоні двічі перевершувала власні рекорди (6,73 метри у Берліні, а згодом 6,85 метри у Сумах), не зупинилася на досягнутому. У шостій спробі спортсменка хоч і не перевершила свій особистий рекорд, але стрибнула на 6 метрів 76 сантиметрів.
Отож, дівчина здобуває чергову перемогу на міжнародних змаганнях. Але найголовніші - ще попереду. Адже 1-3 березня в Шотландії відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому виступить і Марина Бех-Романчук.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина