21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини мiста

За тиждень роботи «TruCAM» зафіксував 144 порушники швидкісного режиму

Швидкість вимріють у трьох місцях на трасі М-12.

Тиждень тому, з 11 лютого, патрульні Хмельниччини почали працювати з вимірювачами швидкості «TruCAM». Як повідомляють у Нацполіції області, на сьогодні цих пристроїв в області 3 і поліцейські виїжджають з цими приладами на трасу М-12 (Стрий — Знам’янка), проте найближчим часом планується, що швидкість вимірюватимуть і на трасі Н-03 (Житомир — Чернівці), повідомляє "Є".

«Впродовж тижня патрульні виявили та притягнули до відповідальності 144 порушники швидкісного режиму. Водії-порушники мають можливість на місці за допомогою мобільного терміналу сплатити штраф та отримати квитанцію», - йдеться у повідомленні.

Поліцейські додають, що TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Про використання пристрою водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які попереджатимуть кермувальників про те, що ведеться фото- та відеофіксація порушень Правил дорожнього руху. У таких місцях службові транспортні засоби перебуватимуть з увімкненими маячками синього кольору.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина