22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини мiста

У сквері Молодіжний вшанували учасників бойових дій

Сьогодні Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану – події, що залишили невиліковну рану в серцях багатьох людей, передає сайт міської ради.

У Кам’янці-Подільському цього дня покладають квіти до меморіалів, пам’ятників та пам’ятних знаків на честь усіх, хто віддав свої життя в бойових діях. Також відбулася хода кам’янчан, до  якої долучилися представники міської влади та виконавчого комітету, військовослужбовці, члени громадських організацій, молодь, небайдужі жителі міста. Після якої в сквері Молодіжний мітингом-реквієм згадали бійців, що воювали на території інших держав у радянський період, і оборонців, що захищали і нині захищають Україну на Сході. А також вручили ювілейні медалі воїнам-афганцям.
До відома: війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина