22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини мiста

Оголошено конкурс!

Виконавчий комітет Кам`янець-Подільської міської ради оголошує конкурс з набуття права на реконструкцію (відтворення) втрачених історичних забудов в межах існуючих фундаментів в історичному ареалі №1 «Історичний центр міста» за адресою: площа Польський ринок, 5/1.

Цільове призначення об’єкту реконструкції (відтворення) – житлові зблоковані будинки.
Основні характеристики об’єкту реконструкції (відтворення) - два 3-поверхові з мансардою зблоковані будинки орієнтовною площею 580,0 кв. м. 
Наявність двору не передбачена.
Термін, який пропонується для завершення робіт з реконструкції (відтворення) втрачених історичних забудов, 4 роки.
Вартість, що підлягає відшкодуванню (без ПДВ), складає 297955,20 грн, в тому числі:
- вартість фундаментів втрачених історичних забудов - 97093,00 грн;
- витрати, пов’язані з проведенням археологічних досліджень ділянки та виконанням робіт по  розкриттю фундаментів будинків  - 197862,20 грн.
У разі визначення переможцем конкурсу особу, що не виконувала роботи по розкриттю фундаментів, така особа відшкодовує виконавцю робіт по  розкриттю фундаментів вартість понесених витрат в сумі 197862,20 грн.
Для участі у конкурсі претенденти подають заяви встановленої форми протягом  30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс.    
До участі у конкурсі допускаються фізичні особи, фізичні особи-підприємці та юридичні особи.
До подачі та реєстрації заяви на участь у конкурсі претендент зобов’язаний ознайомитися з порядком та умовами проведення конкурсу, порядком виконання підготовчих, проектних та будівельних робіт з реконструкції (відтворення) втраченої історичної забудови в межах існуючих фундаментів, проведення інших будівельних робіт в межах історичних ареалів    № 1, № 2 і № 3 та типовим договором на реконструкцію (відтворення) втраченої історичної забудови. Наявними в Національному історико-архітектурному заповіднику «Кам’янець» історичними та ескізними матеріалами та фіксаційною документацією на об’єкт.
Заяви подаються фізичними особами до загального відділу міської ради, юридичними особами та фізичними особами-підприємцями - до відділу «Центр адміністративних послуг» виконавчого комітету Кам`янець - Подільської міської ради. 
Разом із заявою претендент подає документи:
1) для фізичних  осіб:
- засвідчені підписом фізичної особи копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (за  наявності);
- коротка інформація щодо шляхів реалізації проекту, а також щодо наукових, організаційних та технічних можливостей реалізації такої роботи і про досвід претендента у реалізації робіт подібного рівня складності;
2) для юридичних осіб:
- завірена копія виписки з Єдиного Державного Реєстру суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копія довіреності або наказу про надання уповноваженій особі претендента повноважень представляти його інтереси, засвідчені печаткою та підписом уповноваженого представника (якщо уповноважена особа діє не на підставі Статуту, а іншого документа);
- копія паспорта керівника юридичної особи або уповноваженого представника, завірена особою, якій він належить;
- коротка інформація щодо шляхів реалізації проекту, а також щодо наукових, організаційних та технічних можливостей реалізації такої роботи і про досвід Претендента та його персоналу у реалізації робіт подібного рівня складності;
3) для фізичних  осіб-підприємців:
- завірена копія виписки з Єдиного Державного Реєстру суб’єктів підприємницької діяльності   юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- засвідчені підписом фізичної особи-підприємця копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
- коротка інформація щодо шляхів реалізації проекту, а також щодо наукових, організаційних та технічних можливостей реалізації такої роботи і про досвід Претендента у реалізації робіт подібного рівня складності.
Довідки: департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради, 32300, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, каб. 112, телефон (03849)       5-14-80, 5-16-10, та відділ з охорони культурної спадщини Кам’янець-Подільської міської ради, вул. Гагаріна, 48, тел. (03849) 5-00-99.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина