22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

На Хмельниччині податківці викрили підпільну фабрику з пошиття штор

Підприємство не було зареєстроване.

 

Під час перевірок податківців у Дунаївцях виявили діяльність підпільної фабрики з пошиття тюлей та штор. Як повідомляють у фіскальній службі області, вироби реалізовувалися на ринках області, пише  Є.

«Підприємство знаходилась «у тіні», оскільки не була зареєстрованою була ані підприємницька діяльність, ані робота найманих працівників. При цьому, як виявилося, господарі фабрики самі її діяльністю не займалися, адже давно вже проживають за кордоном» - йдеться у повідомленні.

Відповідно до чинного законодавства несумлінним роботодавцям, які допустили працівників до роботи без оформлення трудового договору й виплачували заробітну плату без нарахування податків та сплати єдиного внеску, загрожує сплата штрафу у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного неоформленого працівника. Нагадаємо, що розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року складає 4173 гривні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина