24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Прогноз погоди на вікенд 8-10 лютого: тепла зима

Яку погоду на Хмельниччині прогнозують найближчі днями, передає  Є.

За прогнозами синоптиків, протягом трьох наступних днів у Хмельницькій області не слід очікувати справжньої зимової погоди. Може складатися враження, що на дворі чи то пізня осінь, чи то рання весна.

Отож, за прогнозами Українського Гідрометцентру, 8, 9 та 10 лютого на території Хмельниччини збереження суха та тепла, як для цієї пори, погода. Якщо вночі 8 та 10 лютого прогнозують до шести градусів нижче нуля, то ось вдень стовпчики термометрів можуть сягнути шести градусів вище нуля. Опадів ні в п’ятницю, ні в суботу, ні в неділю не передбачають.

За даними «Гісметео», у неділю 10 лютого може бути ще тепліше – сім градусів вище нуля. Утім, плюсова денна температура спостерігатиметься протягом усіх наступних трьох днів.

За народними прикметами, 8 лютого спостерігали за мишами. Вважалося, якщо вони вилазять з-під снігу, то слід чекати відлиги. А 9 лютого спостерігали за хмарами: якщо вони йдуть проти вітру — на сніг. На снігопад також вказував дим з труби, якщо він стелився землею без вітру. А 10 лютого люди боялись вітру, оскільки, вважали, що він передвіщав сире та холодне літо.

У Кам'янці-Подільському хмар на небі спостерігатися не буде, день обіцяє бути ясним. Без опадів. Температура коливатиметься від 2 градусів морозу до 4 тепла, пише синоптик.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина