24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Провели 68-му сесію міської ради

На порядку денному було близько 130-ти питань. Серед них – як основні, так і додаткові з різних сфер життєдіяльності міста, повідомляє  міська рада.

Сьогодні депутати погодили затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО. А також підтримали з десяток звітів виконання міських програм за 2018 рік. 
Так, завдяки програмі "Харчування дітей" торік було забезпечено безкоштовними сніданками учнів 1-4 класів та обідами дітей пільгових категорій. У рамках реалізації програми "Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста" надано підтримку 220 обдарованим дітям. Відповідно до іншої програми – «Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей міста» виплачено 113 премій 76 талановитим учням. 
У рамках міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 осіб з їх числа отримали торік квартири.

Також сьогодні було внесено зміни до Положення про виплату стипендій і грошових винагород спортсменам міста, тож відтепер десятка кращих отримуватиме щомісяця по 1000 грн. Й затверджено ставки туристичного збору для внутрішнього і зовнішнього туриста у розмірі 0,4%.

Прийняли депутати і звернення до керівництва країни та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо скасування постанови Кабміну, якою збільшено вартість природного газу для населення, і повернення соціальних нормативів до рівня 2016 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина