21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини мiста

Із навчальним візитом у Молодіжну столицю України-2019 – молодь Донеччини

5-6 лютого в Кам’янці-Подільському перебуває делегація 25 молодіжних активістів з Донеччини, повідомляє сайт  міської ради.

Ціль навчального візиту - дізнатися більше про взаємодію молоді та влади в місті, знайомство з Молодіжною радою, громадськими організаціями та молодіжною політикою в цілому.
Розпочав зустріч заступник міського голови Вадим Савчук, який привітав учасників та поділився досвідом і враженнями від участі та перемоги в конкурсі «Молодіжна столиця України».
З темою «Молодіжна політика в Кам’янці-Подільському: погляд влади» виступила директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. А тему «Від роботи з молоддю до молодіжної участі: досвід і перспективи» висвітлила заступник завідувача відділу молоді та спорту Лілія Шкира.
Багато запитань ставили голові Молодіжної ради міста Яні Романішеній стосовно діяльності і планів Молодіжної ради. Відповідати на них допомагали голови секторів ради, які презентували свою роботу та реалізовані проекти.
Після обіду молодь Донеччини і Кам’янця мала зустріч з представниками Української академії лідерства.
Завтра на гостей чекає також насичений день і екскурсія фортецею.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина