26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Чому може зникнути маршрут "8" у Кам'янці-Подільському?

Маршрут №8  «ЗОШ №12–Міська поліклініка» –  новий маршрут у Кам'янці-Подільському, який мав би розвантажити маршрут №6. 

З 25 грудня у місті Кам'янець-Подільський почав курсувати новий маршрут, який з'єднав ЗОШ №12 , що у селищі цукрового заводу, та міську поліклініку. 

В планах

Маршрут №8 «ЗОШ №12 - міська поліклініка» обслуговують 12 автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів з інтервалом руху:
6.00 – 7.00 - 15 хв;
7.00 – 9.00 – 10 хв.
9.00 – 19.00 – 15 хв;
19.00 – 22.00 – 30 хв.

Реальність

Жителі селища цукрового заводу дедалі частіше починають скаржитися на новий маршрут:


" Жителі нашого селища були дуже задоволені маршрутом номер 8. Для багатьох людей він набагато зручніший в плані часу за який можна дістатися в центр міста, комфорту (маршрутні таксі нові, охайні, зручні, водії ввічливі). 

Заплановане розвантаження маршруту номер 6 реалізовано на 100 %, - розповідає житель селища. І якщо раніше шостий маршрут часто доводилось чекати по 30-40 хвилин, особливо ввечері, то зараз, напевно відчувши конкуренцію, водії курсують згідно чіткого інтервалу руху.

Проте з часом водії нового маршруту (номер 8) перестали з'являтися. Буває чекаєш, пропускаєш 3-4 маршрутні таксі номер 6, а восьмого все немає. Люди скаржаться, адже покладаючи надію на певний маршрут просто запізнюються на роботу.


Наші журналісти під виглядом пасажирів поспілкувалися з кількома водіями нового маршруту.


Маршрут №8 «ЗОШ №12 - міська поліклініка» за планом повинні обслуговувати 12 автобусів. В реальності по місту курсує максимум 4-5, - розповідає один з водіїв. Інші чекають до поки пройде так звана "накатка рейсу". Пасажири часто не знають, куди прямує новий маршрут, тому більшість довіряють старому, вже перевіреному. Для того, щоб люди звикли до нового повинно пройти кілька місяців. Цей період й намагаються перечекати хитріші перевізники. Я за сьогодні, до прикладу, заробив лише на заправку свого авто, тобто "вийшов в 0". Маршрут не вигідний для водіїв. А в мене також сім'я, яку потрібно прогодувати.


Як повідомили у відділі пасажирських перевезень Кам'янець-Подільської міської ради, на зборах ,5 лютого, перевізники  підняли питання про відмову обслуговування 8 маршруту. На разі питання намагаються врегулювати.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина