21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини мiста

Мрії збуваються: чотири тренери «Ліги сміху» підтримали команду з Кам’янця-Подільського

25 січня, в Одесі розпочався 5-тий фестиваль гумору «Ліга Сміху – 2019». Участь в ньому взяла 241 команда. Серед них – і команда з Кам’янця-Подільського «Наш формат», передає  Vdalo.info.

Спершу стало відомо, що разом з 20-ма іншими колективами «Наш формат» виступатиме у гала-концерті, який пройде 5 лютого в одеському Театрі музкомедії.

Але це була лише перша гарна новина для команди та її вболівальників. «Наш формат» обрало одразу чотири тренери «Ліги Сміху – 2019», тож скоро ми побачимо улюблену команду на екранах ТБ.

Це була не перша спроба кам’янецьких коміків підкорити журі конкурсу та вийти на велику сцену. Але саме у 2019 році удача вперше посміхнулась команді. Журі нарешті оцінило наполегливість команди та майстерність, яка зростала з року в рік.

Як повідомив учасник команди Володимир Черняк, після виступу кам’янчан встало чотири тренери: Євген Кошевий, Гарік Бірча, Юрій Ткач та Стас Боклан!

Команда «Наш формат» обрала Юрія Ткача, учасника команди КВК «Збірна Дніпропетровська», а також комедійних проектів «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Ліга сміху».

Нагадаємо, що кожен сезон «Ліги сміху» стартує з відбіркового Фестивалю в Одесі. Кількість учасників – не обмежена.

В ефірну версію концерту Фестивалю потрапляє до 23-ти команд, з яких журі відбирає 14 команд в сезон (по дві на кожного тренера).

Якщо команда сподобалася тренеру, він повинен під час виступу встати і заплескати – під ним загоряється лайт-бокс і це означає, що команда потрапила у сезон і член журі претендує на роль тренера цієї команди. У разі вставання декількох тренерів, у команди виникає право вибору тренера. Таким чином, комплектується сезон і пари «КОМАНДА-ТРЕНЕР». Якщо після виступу останньої команди Фестивалю виникає недобір, то долю решти місць вирішує батл.

Далі йдуть ігри сезону: дві гри 1/16 фіналу, дві гри 1/8 фіналу, дві гри 1/4 фіналу, дві гри 1/2 фіналу, фінал.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина