24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Отримай грант від Посольства Німеччини!

Одним із компонентів фінансової підтримки України є грантові програми, які спрямовані на реалізацію конкретних проектів міста та регіону, повідомляє сайт  міської ради.

Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обмеженій кількості  мікропроектів, спрямованим на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проекти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проектів закуповується в Україні.
В 2019 році Посольство також має намір підтримувати різні проекти шляхом надання часткового фінансування.
Заявки до закінчення терміну подання можуть подавати організації/установи (не підприємства), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект.
Посольство підтримує організації/установи у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт або надання робочої сили чи приміщень). Можливе часткове фінансування третіми сторонами.
Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються винятково в Україні.
На одну організацію/об'єднання/установу може бути подана лише одна заявка.
Ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати або заробляти кошти на їхнє покриття за рахунок проекту.
З цією метою пропонуємо вам взяти участь у конкурсі на отримання гранту та підготувати відповідні проекти, які спрямовані на покращення соціально-економічного становища міста. 
Заявки на отримання коштів можуть бути подані до 22.02.2019.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина