22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Кам'янчанина за розбій у клубі позбавили волі

Таким є рішення суду, пише Є.

 

У Кам’янці-Подільському суд виніс вирок за нічний розбій у кафе. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, обвинувачений свою вину визнав, підтвердилася вона і дослідженими судом доказами та показами свідків.

«У вироку йдеться, що в ніч на 30 травня 2018 року 25-річний житель Кам’янця-Подільського відпочивав з друзями в одному із місцевих кафе. Помітивши, що один з відвідувачів узяв барсетку і пішов до санвузла, попрямував слідом за ним. Залишившись наодинці, почав вимагати у того віддати сумку. Коли ж чоловік відмовився, кілька разів вдарив його кулаком в обличчя, вирвав барсетку, де були гроші, ключі, телефон та документи – і втік», - йдеться у повідомленні.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним обвинуваченого в розбої та призначив покарання – 3 роки 6 місяців ув’язнення. Зважаючи, що злочин чоловік скоїв під час іспитового строку за попереднім вироком, суд частково приєднав невідбуту частину покарання, остаточно призначивши йому 4 роки 6 місяців aпозбавлення волі

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина