22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

ТОП-5 порад як зміцнити імунітет

Холод, мороз, кашель та нежить є типовими супутниками зими. 

Саме тому британський сайт Southern Living зібрав декілька дієвих порад, як зміцнити імунітет. Збалансоване харчування та комплекси вправ допоможуть вам підтримувати себе в тонусі, пише  МБ.

 Встати з дивану і правильно харчуватися -найкращий захист від простуди, адже спокуса бездіяльності особливо дошкуляє нам довгими зимовими місяцями. Про абонемент в спортзал можна не турбуватися – в Ютубі є безліч безплатних відео з програмами тренувань. 

Здоровий сон є головним елементом міцного імунітету. В ході досліджень учені виявили, що дорослі, які сплять менше шести годин, більш схильні до захворювань. Тому постарайтеся спати вісім годин, хоч це і складно.

Чисті руки вбережуть вас від застуди. Мийте руки з милом та теплою водою протягом 20 секунд, аби впевнитися, що вони чисті. Кольорове та запашне антибактеріальне мило зробить процес набагато приємнішим. Поспішаєте? Не забудьте взяти з собою антибактеріальний засіб. Компактний флакон, який поміститься в кишеню, буде прекрасним захисником вашого імунітету. 

Спробуйте пробіотики. Бактерії у вашому шлунку можуть негативно впливати на здатність організму боротися із мікробами, а також викликати запальні процеси. Приведіть флору в належний стан, додавши до свого раціону йогурт, кефір чи квашену капусту.

Ці прості та доступні поради допоможуть вам залишатися здоровими всю зиму.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина