24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Кам’янець-Подільський відвідав голова німецької благодійної організації

Вольфганг Понто – голова ГО «HOPE - we help children e.V.» - перебуває в нашому місті з робочим візитом. Його мета – оглянути застосування гуманітарної допомоги, яка була надана медичним закладам нашого міста у вигляді ліжок та іншого медичного інвентарю, пише  прес-служба  міської ради.

Із гостем зустрівся міський голова Михайло Сімашкевич. Він подякував пану Вольфгангу за приїзд, співпрацю і побажав гарного перебування в Кам’янці, зазначивши, що для нашого міста дружба і партнерство – завжди в пріоритеті.
- 2015 року я верше приїхав до України. За цей час відвідав її вже 45 разів. Наша громадська організація допомагає як медичним закладам, так і дитячим садочкам та школам, налагоджує міжнародні зв’язки між вищими навчальними закладами та підприємствами Німеччини, - зауважив голова громадської організації.
За три роки співпраці ГО «HOPE - we help children e.V.» передала Україні три тисячі тонн допомоги на два мільйони євро. 
Так, Кам’янець-Подільський отримав 35 дорослих і вісім дитячих багатофункціональних ліжка, комплекти медичних тумб до них, постільну білизну та рушники в перинатальний центр і 15 комплектів з ліжок та тумб у відділення міської лікарні. Разом із тим з міського бюджету було також виділено кошти на придбання матраців до цих ліжок. 
- Радий, що все нами відправлене ваше місто отримало і використовує за призначенням. По можливості готові допомагати і надалі, - підсумував Вольфганг Понто.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина