26.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

На «Тещиному язику» встановлюють бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі»

Автодорожники пояснили, що відокремлення смуг унеможливить виїзд автомобілів на зустрічну дорогу, пише  Є.

 

На аварійно-небезпечній ділянці автодороги Житомир-Чернівці, відомій як «Тещин язик» у селі Гуменці влаштовуюють бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі». Про уе повідомили у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

«Залізобетонні блоки, довжиною від 2 до 6 метрів, встановлюють на нове асфальтобетонне покриття для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу», - йдеться у повідомленні.

Додали, що виготовляються блоки на ТДВ «Хмельницькзалізобетон» за системою DELTABLOC – це сучасна система дорожніх обмежувачів, які складаються з конструктивних елементів з пластичного бетону і сприяють значному зменшенню наслідків аварій на автодорогах.

«Наразі, ми запланували встановити 1,7 кілометри даного типу бар’єрного огородження, вартістю майже 7 мільйонів гривень, а по завершенню ремонтних робіт такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності «Тещиного язика», - зазначає начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Окрім цього, з обох сторін проїзної частини встановлять металеве захисне бар’єрне огородження та влаштують зовнішнє освітлення.

У САД відмічають, що після влаштування нового асфальтобетонного покриття та розширення проїзної частини на згаданій ділянці дороги протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 років жодної ДТП зафіксовано не було.

«Завершальним верхнім шаром покриття буде влаштовуватись щебенево-мастиковий асфальтобетон, завдяки шорохуватій поверхні якого, підвищиться коефіцієнт щеплення коліс автомобілів із покриттям. Огородження типу «Нью-Джерсі» більше 50-ти років застосовують на автомобільних дорогах країн Європи, Америки та Австралії», - пояснили автодорожники.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина