24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському роблять свердловини для відкачування нафтопродуктів невідомого походження

Запрошені зі столиці спеціалісти відкачають нафтопродукти, що потрапляють у грунт і воду в Кам'янці-Подільському.

Про це  Кам'янець Live  повідомляє з посиланням на допис міського голови Кам'янця-Подільського Михайла Сімашкевича у фейсбук.


"Запросили спеціалізовану компанію з Києва, яка сьогодні займається бурінням двох свердловин - в парку Героїв Євромайдану і в районі проспекту Грушевського-вул.Данила Галицького, де можливе місцезнаходження цистерн", - написав мер.


Крім того, в парку влаштовують відстійний колодязь для дизпалива, завдяки якому накопечену речовину буде можливо відкачувати, щоб вона не розповсюджувалася підземними водами далі.

Нагадаємо, 1 січня до Служби порятунку за номером "101" надійшло повідомлення про запах нафтопродуктів та маслянисту плівку на поверхні води у сквері "Лебедине озеро". Верхня та нижня водойми, що розташовані по обидва боки мосту, стали пасткою для лебедів, які там проживають. Згодом 7 лебедів загинули. Тож на Лебединому озері влаштовують шлюзову сорбенову завісу, яка слугуватиме ще одним фільтром для води, що надходитиме в озеро.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина