24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Кам’янчанин скористався кредитом, який оформив на іншу людину

Тепер йому доведеться сплатити штраф.

Кам`янець-Подільський міськрайонний суд розглянув  справу  відносно вже колишнього продавця-консультанта одного з магазинів. Чоловіка звинуватили в підробці документів та їхньому використанні. Завдяки чому він придбав мобільний телефон у кредит… на іншу особу.

Ще в березні 2017 року обвинувачений, працюючи продавцем-консультантом в магазині та маючи при цьому доступ до комп'ютерної мережі банку, вирішив підробити документи. Отримавши доступ до анкетних даних клієнта банку з Дунаєвеччини, чоловік вирішив використати їх для отримання кредиту на телефон за 8 200 гривень. Підробивши всі необхідні документи, кам'янчанин отримав кредит від банку.

У судовому засіданні обвинувачений пояснив, що для запозичення коштів він підробив документи, зокрема, анкету клієнта, лист-гарантію, заяву про приєднання до договору банківського обслуговування щодо отримання в кредит іншою особою мобільного телефону. Частково кредит він сплачував, але в подальшому, через важке фінансове становищем, перестав погашати кредит. Але на час судового розгляду, кошти банку повністю повернув. Розкаявся у вчиненому та просив застосувати до нього амністію.

Кам`янець-Подільський міськрайонний суд ухвалив оштрафувати чоловіка на 3 400 гривень. Ще й стягнути з нього на користь держави 3 432 гривні гривні витрат на залучення експерта. На вирок може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина