26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

«Караоке на майдані»: чи виграв кам'янчанин автомобіль

Сьогодні  відбувся  фінал співочого шоу.

«Найкращий народний співак-2018» - саме це звання, а також автомобіль, дістався переможцю «Караоке на майдані», фінал якого сьогодні показали в ефірі телеканалу «СТБ».

За почесне звання та трофей змагалися 22-річний Дмитро Тищенко з Херсона, 28-річний Максим Матющенко з Алчевська 24-річна Анастасія Котвицька з Обухова, 11-річний школяр з Сум Павло Шакота та 20-річний кам'янчанин Сергій Гуменний.

До вирішального фіналу мали дійти лише двоє співаків, але, за рішенням ведучого Ігоря Кондратюка, заключну пісню заспівали троє: Сергій Гуменний, Павло Шакота та Дмитро Тищенко. Ну, а після цього глядам роздали фішки, якими вони й обрали переможця.

11-річний Павло Шакота отримав 81 фішку, херсонець Дмитро Тищенко – 99, а кам'янчанин Сергій Гуменний – 112. Отже, 20-річний мешканець Кам'янця-Подільського став не лише володарем звання «Найкращий народний співак-2018», а й нового автомобіля.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина