21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці-Подільському засідає робоча група з розробки Стратегії розвитку міста

У Кам’янці-Подільському  засідає  робоча група з розробки Стратегії розвитку міста.

Участь у ній беруть міський голова Михайло Сімашкевич, експерти зі стратегічного планування, члени робочої групи, представники структурних підрозділів міської ради.
Наразі це – перше офіційне засідання робочої групи, однак як повідомив міський голова, роботи над підготовкою документу триває вже кілька місяців. «Це – важливий документ для Кам’янця-Подільського, від якого залежить не лише інвестування в наше місто, але й участь і перемога в грантових проектах і відповідно - його розвиток в різних галузях», - додав він.
«З радістю відгукнувся на запрошення міського голови попрацювати над розробкою Стратегії розвитку вашого міста. На сьогодні ми вже провели опитування серед бізнесу, лідерів громади, економістів, здійснили аналіз розвитку Кам’янця і визначили профіль громади, - повідомив експерт Ігор Лепьошкін. – Якщо попередня Стратегія була стратегією економічного розвитку, то цю пропонуємо зробити Стратегією сталого розвитку в різних галузях».
Загалом на порядку денному засідання робочої групи такі питання, як ідентифікація проблем розвитку міста та їх рейтингування, обговорення місії та бачення розвитку міста, звіт про виконання стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку міста на 2011-2015 роки, найближчі завдання та наступні етапи стратегічного планування.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина