22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Завтра кам’янчани заколядують разом із Польщею та Німеччиною

Цьогоріч до акції одночасного виконання колядки "Нова радість стала" приєднаються не лише міста України, а й Польщі та Німеччини, передає  прес-служба  міської ради.

"Нова радість стала" - одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її 3 роки тому обрали для всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів "Вертеп-фест", що відбувається у Харкові напередодні Старого нового року.
- Традиція проведення загальноміської коляди в нашому місті була вже давно, - каже директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. - Завжди у різдвяні свята ми закликали кам’янчан виконати колядку "Нова радість стала". Торік ми дізналися про загальноукраїнську акцію і відразу ж приєдналися до неї. Тому що виконувати спільну колядку разом з усією Україною - це ще більше надихає і створює справжню спільну атмосферу різдвяного настрою.
Колядувати у Кам’янці будуть 9 січня о 16.00.
Цього року до акції приєднується молодь з Німеччини і Польщі. Коляду співатимуть у Варшаві, Прошовіце та Кракові, а також у Берліні та Мюнхені.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина