26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському в парку Героїв Євромайдану під землею натрапили на горючу речовину

У парку Героїв Євромайдану під землею  натрапили  на горючу речовину.

В Кам’янці-Подільському в парку Героїв Євромайдану розпочалися пошуки ємностей з нафтопродуктами, які, ймовірно, тут закопані ще десятки років тому, а нині стали причиною забруднення навколишнього середовища, зокрема «Лебединого озера». Нагадаємо, у новорічні дні на озері помітили маслянисту плівку, в результаті якої постраждали лебеді. П'ятеро птахів загинули.

Учора розпочалися пошуки ємностей з мастилами, до роботи долучили військових. За допомогою металошукачів вони обстежили територію міського парку. В одному місці вже натрапили на якусь підземну знахідку, схожу на ємність. Нині місцину розкопали.

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич каже, що вдячний всім, хто поділився довідковою інформацією, яка надходить від пересічних громадян до міської влади впродовж цих днів вчора.


«І ось сьогодні - перший результат. Проводимо розкопки в парку Героїв Євромайдану. Виявили місце із великою концентрацією дизельного палива, але де його джерело - поки невідомо. Копаємо далі», -  каже  Михайло Сімашкевич. Та додає, що вже відкачали 0,5 куба солярки.


У свою чергу кам’янчани у соцмережах діляться дописами про те, що спостерігали плями від нафтопродуктів у місті не вперше. Бачили, як маслянисті речовини витікали в різних місцях. Найзаповзятіші висловлюють навіть припущення, що в центрі міста, можливо, залягає пласт нафтового родовища.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина