26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському через "нафтовий капкан" загинули п'ятеро лебедів

1 січня о 00:01 до Служби порятунку за номером «101» від небайдужих громадян надійшла інформація, що в місті Кам’янець-Подільський в сквері «Лебедине озеро» відчутно запах нафтопродуктів та видно на поверхні води маслянисту плівку. Таким чином верхня та нижня водойми, що розташовані по обидва боки мосту, стали пасткою для лебедів, які там проживають. 

 Лебедів витягнули з води, здійснили необхідні процедури з очищення, промили їм шлунок. Але, на жаль, кількість речовини виявилася для п'ятьох із семи білих птахів смертельною. 


Маємо неприємну подію - в Лебединому озері і річці Смотрич виявлено речовину, схожу за запахом на диспаливо. Старожили кажуть, що помічали таке впродовж багатьох років. Але в такій кількості, як цими днями, цієї речовини ще не було. Відомо, що в нас у багатьох місцях, під землею, знаходилися цистерни з цими продуктами, які залишилися після війни. До прикладу, в парку Танкістів і Героїв Євромайдану. 
Значить, все по порядку:
Коли в ніч з 31 грудня на перше січня надішов виклик на службу порятунку, рятувальники прибули на Лебедине озеро одразу. За лічені хвилини лебедів витягнули з води, здійснили необхідні процедури з очищення, промили їм шлунок. Але, на жаль, кількість речовини виявилася для п'ятьох із семи білих птахів смертельною. 
Скликав термінову нараду, викикали військових, мнсників, служби екології, щоб встановити джерело забруднення. Але навіть сапери, маючи в своєму користуванні металошукачі, які спрацьовують на глинибі 6 метрів, не виявили його.
2 січня було зафіксовано найбільшу кількість цих масел у воді. Лебедів на ній уже не було. Але речовина потрапила в річку Смотрич. Тому хто любить брати воду з джерел, - утримайтеся поки від цього!
Станом на зараз перевіряємо виявлену саперами знахідку 10x10м в парку Героїв Євромайдану, схожу на ємність. Будемо бурити завтра там свердловину.
Також якщо хтось має якусь інформацію щодо місця розташування можливих цистерн - повідомляйте мені особисто, -  пише  на своїй сторінці у фейсбук мер міста Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина