22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському з'явилося "розумне" табло контролю швидкості

У Кам'янці-Подільському для водіїв встановили "розумне" інформаційне табло контролю швидкості. Прилад вимірює швидкість руху автомобілів і має чисто превентивну дію. Такий спосіб "виховання" водіїв вже зарекомендував себе позитивно в більшості країн Євросоюзу і США. Тепер ознайомитися з новинкою зможуть і кам'янчани. 

У разі фіксації перевищення встановлених обмежень швидкості руху, виміряне значення виводиться на табло червоним кольором, в інших випадках  – зеленим.


Перше інформаційне електронне табло розмістили по Хмельницькому шосе.  Встановлено в рамках програми "Безпека дорожнього руху", - пише на своїй сторінці у фейсбук міський голова.


Завдяки цьому водії транспортних засобів відразу зможуть дізнатися про швидкість свого авто і діючі обмеження швидкісного режиму. Це дозволить впливати на їх поведінку, і як наслідок, знизити середню швидкість транспортних потоків і підвищити безпеку дорожнього руху.

Використання такого табло не спричиняє наслідків у вигляді притягнення до адміністративної відповідальності, тому перевищення швидкості залишається на "совісті" водія. Такий спосіб впливу покликаний посилити самоконтроль і правосвідомість водіїв авто і поліпшити транспортну дисципліну.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина