22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

На Хмельниччині перша парафія РПЦ перейшла до Православної церкви України

Про це  повідомив  митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній Махота.

Сьогодні, 25 грудня, на Хмельниччині перша парафія РПЦ перейшла до Православної церкви України. Парафія Свято-Миколаївської громади села Доброгорща Хмельницького району на чолі зі своїм настоятелем ієреєм Олександром Булановим звернулася до митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія Махоти, з проханням прийняти їх до ввіреної йому Хмельницької парафії Православної церкви України. Про це на своїй сторінці повідомив митрополит Антоній.

«Маємо велику радість прийняти братів і сестер Свято-Миколаївської парафії села Доброгоща, Хмельницького району (Російська Православна Церква в Україні) на чолі з настоятелем, священником Олександром Булановим до Хмельницької єпархії Православної Церкви України! Велика радість - єднання навколо рідної Помісної Православної Церкви щоб єдиними устами і єдиним серцем славити Великого Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа! Христос посеред нас!» - йдеться у дописі митрополита Антонія.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина