22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини мiста

Благодійний захід від сім'ї Сімашкевич

Міський голова Кам'янця-Подільського разом із дружиною організували вишуканий благодійний захід для дітей, які волею долі опинились в складних життєвих обставинах."Не перестаю дивуватися великому серцю своєї дружини, яка постійно дбає про тих, хто волею долі опинився в складних життєвих обставинах. Найбільш боляче бачити, коли крихітне дитя ще змалечку знає, що таке сльози, а подеколи - біль.

Сьогоднішній захід, який ми провели з дружиною для цих чарівних дівчаток, вийшов по-справжньому душевним і щемливим. Хочу також подякувати салону "Лоранж" за прекрасні ескізи святкових суконь і самі сукні, тому що вони дійсно вражаючі!

...Завжди зважайте на тих, хто знаходиться поруч з вами. Обов'язково допомагайте і не лише матеріально. Іноді навіть усмішка може врятувати життя..." - пише міський голова Кам'янця-Подільського на сторінці у фейсбук.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина