Вівторок, 07 липня 2020
. 18 oC ясно

EUR 30.05/30.80 USD 26.80/27.20
ukenru

Новини мiста

У скільки обійдеться головна новорічна ялинка Кам’янця-Подільського

Загальна вартість повністю укомплектованої ялинки та послуг компанії, яка займається прикрашанням локацї - близько 530 тис. грн.

Цьогоріч головна ялинка Кам'янця-Подільського змінила свою локацію. Замість звичного для кам'янчан місця святкування, Старого міста, атрибут Нового року - 2019 перемістили в нещодавно реконструйований Парк Героїв Євромайдану. Змінили розміщення задля зручності, кажуть у мерії; жителі віддалених районів тепер долатимуть меншу відстань до місця святкування. 

Встановлення новорічного дерева коштувало 139 тис. грн., повідомив журналістам LIVE заступник міського голови Кам'янця-Подільського Вадим Савчук.

Прикрашанням території парку займається компанія Green Tree Lights (GTL). Вартість послуг - 390 тис. грн.


Green Tree Lights (GTL)  утворена у Києві в 2017 році як офіційний і єдиний дистриб’ютор ПП «Ялинка України» на території України та за її межами. Основними продуктами реалізації є штучні ялинки та сосни, вуличного та інтер’єрного використання, а також, продаж Flаsh і 3D піксельних гірлянд для прикрашання ялинок, фасадів і вулиць, виробництва компанії «Ялинка України».Звернулися до київської компанії GTL, тому що місцеві фірми не в змозі виконати проект, який б задовільнив кам'янчан, - зазначив Вадим Савчук. Green Tree Lights же показали кращу модель оформлення парку, проект затвердили і на сьогодні вже завершуються всі роботи.


На охорону новорічного дерева та прикрас коштів не виділили, тому, кажуть, покладають надії на зручне розташування міського відділу поліції та камери спостереження. До слова у сусідньому місті Хмельницькому з бюджету на охорону ялинки передбачено 44 тисячі гривень. Сума зазначена до початку січня, тобто на 2018 рік. Всю цю суму перерахують фірмі, яка надає послуги охорони», - повідомив начальник управління житлово-комунального господарства у м. Хмельницький Василь Новачок.

Поруч з головною ялинкою у Кам'янці-Подільському відкриється світлиця Святого Миколая, яку також перенесли із Виставкової зали, що на вул. Соборній. Незмінним залишається розташування Резиденції Святого Миколая у готелі  "Reikartz".

Офіційне відкриття головної ялинки - 19 грудня, в День святого Миколая. Початок – о 16.00. Одразу після офіційної частини запрацює й резиденція святого Миколая з фотозонами улюблених дитячих мультфільмів, розважальною програмою та солодкими подарунками.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина