22.10.2019
. 16 oC ясно

EUR 27.35/27.95 USD 24.65/25.05
ukenru

Новини мiста

Власне виробництво: Чи загрожує жителям Кам'янця-Подільського "Хлорний колапс"?

Очікуваних перебоїв з водою в Україні не буде. Єдиний в Україні виробник рідкого хлору, речовини, яким знезаражують воду знову запрацював. Всеукраїнська «Хлорна паніка» не торкнулася Кам’янця-Подільського, міста, яке одне з перших в Україні запрацювало на гіпохлориті натрію.

 Більше 10 років знезараження води на насосній станції другого підйому Дністровського водогону проводиться виключно за допомогою гіпохлориту натрію власного виробництва.

Директор комунального підприємства Міськтепловоденергія Валерій Гордійчук дивується чому при наявності альтернативи, яка може захистити від нестачі хлору кожне українське місто, більшість підприємств й досі працюють під ризиком.

Виготовляють гіпохлорит за допомогою гідролізних установок зі звичайної кухонної солі. На комунальному підприємстві «Міськтепловоденергія» працює чотири гідролізних установки потужністю 600 літрів гіпохлориту на годину. 

В той час коли інші підприємства потерпали від нестачі хлору, Кам’янець-Подільський завдяки власному виробництву гіпохлориту мав змогу реалізовувати його для потреб інших водоканалів.

Окрім того підприємство випускає коагулянт. Завдяки обробці води коагулянтами з води виводиться до 90% бактерій та вірусів. Коагуляцію зараховують до найефективніших методів очистки води. Така технологія вкрай необхідна в період тривах дощів та паводків, коли річкова вода особливо забруднена.

Цілодобово контролює показники якості питної води лабораторія ,яка знаходиться на території підприємства.

І це не єдине досягнення Кам’янця-Подільського, нещодавно в місті  відкрили новітню теплоелектростанцію, яких в Європі налічується всього п’ять, а в Україні вона – перша. ТЕС працюватиме на біопаливі та позбавить місто від газової залежності. А це дуже важливо, як показала на практиці ситуація з нестачею хлору в Україні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина