Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

На Братському військовому кладовищі Севастополя виявили бюст Януковича-молодшого

В окупованому Севастополі на Братському військовому кладовищі з'явився надгробний пам'ятник синові екс-президента України Віктора Януковича Віктору Януковичу-молодшому, який, за повідомленнями ЗМІ, загинув на озері Байкал в березні 2015 року, передає  МБ.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, на невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті (16.07.1981 р - 20.03.2015 р) молодшого сина колишнього президента України.

На пам'ятнику написано Віктор Вікторович Янукович. Над ним, на арці, - цитата з Євангелія від Іоанна: Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх.

Територія біля могили огороджена кам'яним парканом. На ній встановлена ​​лава, покрита деревом і два кам'яних столика, висаджена молода сосна.

20 березня 2015 року в Росії, на озері Байкал, в 200 метрах від берега острова Ольхон, під лід провалився автомобіль Volkswagen. В результаті цього інциденту загинув 33-річний Віктор Янукович-молодший. П'ятеро пасажирів автомобіля, за інформацією російської поліції, зуміли врятуватися.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім в Севастополь, де поховали на Братському кладовищі.

 

Tags:

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина